Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csizzah

    aktív tag

    Sziasztok,

    Bogarásztam a topikban de nem igazán találtam választ a kérdésemre, remélem itt valaki tud segíteni, arra gondoltam veszek magamnak egy netbookot (konkrétan az amilo mini-t néztem ki magamnak), gyakorlatilag csak netezésre használnám, meg esetleg valami régi játék ha valami elmegy rajta (ilyen fifa06, vagy valami autós mondjuk nfs u1 elmegy ezeken?).
    Szóval ahogy nézegetem a gépen van d-sub csati, és van nekem egy 82'' lcd tvm(720p) amin van d-sub bemenet, ha összekötöm a két szerkezetet akkor a felbontást hogyan tudom állítani? mert a fusi speckóinál az áll hogy a felbontása 1024*600, ha rákötöm a tévére akkor át tudom állítani mondjuk 1366*768-ra ami a tv-m max felbontása, vagy hogy megy ez?
    Bocsi a zavaros megfogalmazásért de elég láma vagyok ebben a témában, remélem érthető voltam.

    Előre is köszi.

    [ Szerkesztve ]

  • csizzah

    aktív tag

    válasz PazsitZ #9889 üzenetére

    PazsitZ
    Értem, köszi, igazából az érdekelne hogy az ilyen "exotikus" felbontásokkal mint 1366*768 is elbír vajon?, mert az aztali gépemet ha rákötöm a tvre dvi-hdmi kábellel akkor rögtön felismeri a tv-t és be tudom állítani a fennt említett felbontást is, de d-subon keresztül nem vagyok benne biztos.

    Dave™
    Nem a játék egyáltalán nem fontos csak kíváncsiságból kérdeztem kb mit tudhat, ami kell net, hordozhatóság, esetleg divX az is csak akkor ha viszem magammal, ennyi.
    HD-re, zenére van külön media playa + 5.1.

Új hozzászólás Aktív témák