Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    válasz Steelmanus #24853 üzenetére

    Szia :)
    változó időszakonként történt a lassulás...de ált. több óra használat után. ami feltűnt, hogy a böngésző memória és cpu használat normális volt, de a vinyó elkezdett dolgozni és használhatatlan lett a gép, amíg be nem zártam a böngészőt. akkor vettem észre h a virtuális memória használat lett nagyon magas. szinte teljesen ekfogyott.
    sokáig a facebook-ra gyanakodtam.

    most h így mondod...én is használom a flash blockot O.o, durva lenne, ha az kavarna be. nélküle viszont használhatatlan a youtube, mert a nagyokosok úgy találták ki h megnyitásnál azonnal elindul a videó és amikor egyszerre többet megnyitok, akkor olyan "kellemes" hallani :)
    nem tudom mit értenek az alatt h már nem ingyenes az AdBan, mert az egyik gépen régóta fent van és nem vettem észre semmit. blockolja a reklámokat.

    annyi 100, hogy a flash dolgok vagy egy bugos kiegészítő okozza a lassulásokat, de így nagyon nehéz kideríteni, mert szinte minden frissítés után változik valami, ami korábban normálisan működött. flash block helyett mit érdemes használni ?

Új hozzászólás Aktív témák