Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz Intruder2k5 #66195 üzenetére

    Nem én számítok ebben a történetben, nekem 95.02 van, mert felette csak szenvedtem vele. Képzeld el az átlag felhasználót, aki FF-ot tölt le. A legtöbbje garantáltan nem hallott még az ESR kiadásról. Felmegy az Edge/IE-vel, bepötyögi, hogy FF, letölti, telepíti, aztán jönnek a problémák, amiből 1-2-öt elvisel, de amikor már ott tartunk, hogy oldalakat nem tölt be, akkor menekül és nem megoldást keres... mert újabban a FF arról szól, hogy egy Google használata után, magának tákolja össze a user működőre a böngészőt. Ez így nem működik. Nem akarok boomer lenni, de régen ez is jobbvót', így tényleg csak veszíteni lehet.

    Nekünk amúgy nem az a feladatunk, hogy FF-ot telepítgessünk, azt megteszi az (f)elhasználó hanem ha gödörben van valaki, akkor onnan kiszedjük. Ezért nonszensz amikor valaki azzal jön, "de aki még mindig Win7-et használ, az mit vár". Egyrészt a Mozilla egyelőre TÁMOGATJA a Win7-et, így a user pontosan azt várja, hogy ne legyen vele gondja. Jogosan. Másrészt senkinek nem tisztje a másik pénztárcájában turkálva mondani, hogy pattintson már be magának gépenként 200 bruttóért kulcsrakész új konfigokat, mert ha tehetné, nyilván már megtette volna.

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

Új hozzászólás Aktív témák