Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a1200

    aktív tag

    Szerinted egész nap csak az a dolgom, hogy figyeljem a proh. topikokat, hogy válaszolt-e valaki?
    Közben dolgozom is, mondhatni ez a melós gépem is. A legjobb itthonról dolgozni.
    Reméltem hogy nem gondolja senki, hogy egész nap itthon netezgetek, stb., és így kell 80-100 lapnak nyitva lennie. Durva lenne.

    A TMP jó lesz, 1152×864-en 1 ablakban 33 lapot lehet kinyitni scrollozás nélkül, utána itt is scrollozik, de 15-20 közé akarom belőni az összes mozilla lapszámot. Így kb. elég lesz 5 mozilla.

    Tud-e valaki a gmailhoz olyan kiegészítést, ami HANGGAL, és képernyőn is jelzi, hogy ha valamelyik gmailomba levél érkezett?
    2010-ben a googsystrayt használtam (sourceforge.net), de kb. fél év után a 8-10 verzió közül egyik sem akart működni, különféle hibákkal álltak le, vagy el sem indultak.
    Hiába írtam a készítőknek, semmit sem tettek.
    Lehet olyan, hogy a google nem fejlesztett ilyen kiegészítést? Elég érdekes.
    Miért 1 külső X csoportnak kell ilyet fejleszteni, aminek semmi köze a google-hez? Elég instabil lehet, tele van a fórumuk hibabejelentésekkel.

Új hozzászólás Aktív témák