Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    Helló!

    Nem tudom hányan ismeritek itt illetve hányan használjátok, de én a napokban próbáltam ki egy kollégának köszönhetően és valami hihetetlenül megtetszett. Ez nem más, mint a Pale Moon project.
    Ez gyakorlatilag egy 3.6-os Tűzróka, de annál lényegesen és látványosan gyorsabb. Le van tiltva néhány dolog benne, de ez egyáltalán nem befolyásolja a böngészési élményt sőt!
    Ez nem reklám akar lenni félreértés ne essék, csak kíváncsi vagyok más véleményére is.

    Egy nagy negatívuma van: angolul van csak, de egy apró trükkel teljesen magyarrá lehet varázsolni, jelenleg is innen írok.

    Amiért nekem eszméletlenül tetszik, hogy sokkal gyorsabb, mint a 3.6-os Firefox, legalábbis nálam az, pedig csak egy Athlon XP-m van, amit ráadásul a Pale Moon nem is támogat, mert SSE2 a minimum. (Azért megy, mert csináltak hozzá külön egy Athlon XP változatot)

    Itt a hivatalos oldal ha érdekel valakit:
    Pale Moon Project

    És itt egy oldalon részletes leírást találsz arról, hogy pontosan mit változtattak meg a gyárihoz képest:
    Changelog magyarul

    Várom a véleményeket!

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák