Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hokunda

    aktív tag

    válasz 4ron #169 üzenetére

    Üdv

    Szintén zenész a ZRT-vel, csak pár szezonnal későbbről. :D

    A való élethez hasonlóan a motorsportok egyik alfája és omegája a pénz! Mindenképp törekedj arra, hogy a 2 pilóta és a csapat vonzóbb legyen a szponzorok számára (2. szezon után a helikopter leszálló erősen ajánlott). Ezt elérheted egy kiöregedő tőkeerős tartalék pilóta igazolásával, akit "szponzorváltáskor" előléptetsz elsőszámúvá a legkevésbé vonzó pilótád kárára, majd az új szponzor kiválasztása után visszacseréled őket. (súlyos moráleséssel jár -40)

    Ami ennél szerintem jobb az a megfigyelő létesítmény megépítése (5 millió lvl1-en) nem akarom megölni a játékélményedet és szerintem te se nézz külön utána, de ott lesz 1-2 olyan versenyző, akik szponzorált pilóták, azaz utánuk pénzt kapsz, ha versenyeznek nálad (nem is keveset, de ez változó azon a szinten +400k versenyenként) Ha megépíted és megkezdődik a megfigyelés lesz olyan potens versenyző, aki hozza a pénzt és az EU sorozatban jó versenyzőnek is számít. (mondjuk első VB címemet Valdéssel nyertem)

    Alkatrész továbbvitel az új szezonra. Mindig csak kategóriánként a legjobb alkatrészedet viszed tovább (1 dbot) viszont kockázatmentesen, azaz ha van pénzed építhetsz magas kockázatú alkatrészt amit nem használsz, de következő szezonban alapalkatrészként megkapod kockázat mentesen, szezon elején ez jó dolog.

    Ez sajnos hátránya a játéknak - ma vagy holnap írok az újabb szezonomról, nálam is jelen van - szóval általában csak te buksz le. A kockázati szintek pedig összeadódnak, így én csak alacsony besoroláson szoktam használni. De mint mondtam összeadódnak, azaz 2 alacsony besorolású alkatrész már közepes lesz. A linkelt képed alapján túl sokat buktál és ez pénzben is nagy hátrány. Egyszerre 1 max 2 alacsony vagy 1 közepes alkatrészt használj, ne többet! (felsőbb szinteken, ahol megjelennek a perkek az épületek miatt lehet majd csökkenteni a rizikót, de ez egyelőre még téged nem érint 1-2 szezonon keresztül)

    Ami fontos az az üzem. A patch óta nyáron nem javíthatod az autót, 1-es üzemmel viszont darabokra esik az első versenyeken, szóval a lvl2-es üzem (8 millió) legyen kardinális kérdés valamint mint mondtam a megfigyelő létesítménnyel minőségi pilótákhoz és pénzhez juthatsz.

    szerk: Még egy fontos dolog a mérnök alapstatisztikái határozzák meg a következő évi autód alapadatait, így minél előbb, minél jobb mérnökre ruházz be (nem olcsó!), de EUban lesznek olyan 3 csillagosok, akik nem kérnek túl sokat, de azon alkatrészek amik fontosak a fejlesztéshez értenek! (első-hátsó szárny nem lényeg, azt ne is nézd)

    Egyelőre ennyi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák