Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz zgospel #96387 üzenetére

    Nem, egy normális (értsd: átlagos) kamera nem adja vissza a valódi hangot. Még egy átlagon felüli sem. Egy profi kamera talán, de azon a szinten meg már külön veszik fel a hangot. A youtube meg önjelölt producerek silány minőségű anyagával van tele. Én sem vagyok ez alól kivétel, pedig nekem Sony cuccom van, nem szutyok SJCam, pláne nem mobillal felvett akármi. A bukómban is azért olyan a hang amilyen, mert azt már a mikrofon minősége rontja, nem a kamera, de a jobb minőségű mikrofon már túl nagy volna, és zavarna. Van egy AudioTechnika mikrofonom is, de azt többször elfelejtettem bekapcsolni, és azért nem használom, mert tök idegesítő kidobni egy egész napi anyagot ez miatt...
    Szóval szép hangú és/vagy hangos kipufogó hangját nem fogja neked egy youtube videó sem visszaadni. :(
    Ha nem hiszel nekem, akkor nézd meg a hangsáv adatait, és menj át egy olyan topikba, ahol valóban hozzáértők foglalkoznak hangtechnikákkal, mert én nem értek hozzá, és nem fogom tudni jobban elmondani sajnos...

    [ Szerkesztve ]

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák