Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kroni1

    veterán

    válasz Kolondrum #67990 üzenetére

    Már ne is haragudj, de szerintem itt kettőnk közül te irtál furcsább dolgokat.

    Az oké, hogy nem tudod, hogy a fejidom meg a kormány nem feltétlen mozog együtt, erre ezt az infót ketten is megosztottuk veled, (akiknek vélhetően több tapasztalata van naked és fejidomos motorral egyaránt mint neked) pusztán azért mert segíteni akartunk.

    Nem látok a fejedbe, de a két mondat egyben úgy tűnt, hogy az egyforma blokk ellenére gyengébbnek érződő motort is a fejidomos mivoltának tudod be. De mivel nem voltam biztos ezért megkérdeztem, nem pedig "ezt szűrtem le".

    A gratulációdra meg a szmájlikra semmi szükségem köszönöm, inkább én tudok gratulálni, hogy valamiről egy út alatt - legyen az 57 másodperc vagy akár 57 perc - így tudsz nyilatkozni, hogy neked olyat soha többet! Én sajnos ennyire nem vagyok nagy király..

    V.Stryker: Az mától indul?! Jeeeah! Már oda is kapcsoltam! Innentől ez fog szólni nálam melóban. Nagyon vártam, bármilyen rock fog szólni, az tuti jobb lesz mint a sok szemét amit "kénytelen voltam" eddig háttérzajnak elviselni!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák