Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • canniball

    nagyúr

    válasz tboldi #47650 üzenetére

    Passz, azt a részt csak bemásoltam HGabor89 gondolataiból.
    Én csak "végrehajtó" vagyok, az érdemi rész közös, ezért is kértem a véleményeket. :)
    Betettem őket.

    V.Stryker & Laraxior!
    Ezek is bekerültek.

    Mindenki!
    Mivel nem jeleztétek hogy nagy szarvashiba lenne benne hogy könnyebb legyen a dolgom engedelmetekkel betettem 0.-ba. Ha van még ötlet jöhet, (elvileg) tudom szerkeszteni!
    Köszönöm mindenkinek az ötleteket, különösen HGabor89 kollégának a segítséget! :R
    A Topiclakók motorjai rész kicsit később belekerül. Ezzel kapcsolatos kér(d)ése(i)m azokhoz, akik jelezték hogy szeretnének bekerülni:

    polimorf és jaktib!
    Kerüljön-e valami, ha igen mi a kép mellé (típus, évjárat ilyesmi, mint a többieknél)?

    Laraxior!
    Te is szóltál, de ha jól emlékszem abban maradtunk hogy adsz egy nagyobb képet, azt nem találom - tényleg elmaradt vagy csak elsiklottam felette?

    fattyu!
    Feltöltenéd ide a PH-ra a képet amit kértél? Már ha nincs valami különösebb oka, hogy nem ide tetted.

    JoceeHunt!
    Megmutattad a Bushát, szó szerint csak megmutattad vagy azzal a szándékkal, hogy legyen ott a 0.-ban?

    Rajtatok kívül úgy emlékszem csak tboldi kérte még, hogy bent legyen; jól emlékszem vagy netán kihagytam valakit?

    [ Szerkesztve ]

    https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

Új hozzászólás Aktív témák