Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Biqci #144119 üzenetére

    10k alatt nem volt még szezon. :B
    Csak talán egy meg az idei tavasz volt ami gyér lett. Idén most 9k-nál tartok és a nyaralás hátra van, fater pont azzal hülyéskedett ma, hogy nem lesz nehéz eladni mert az órában ismét 30000 valamennyi lesz első ránézésre mire megválnék tőle mint mikor vettem anno 4 éve. :DDD :DDD

    Fót - Infópark - Óbuda trióra a motor mindent ver menetidőben reggelente és délután is.

    Megéri az főleg ha szétdobjátok 2-3 felé.

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • martonx

    veterán

    válasz Biqci #144119 üzenetére

    Ezt a garasbaszást mi sosem fogjuk megérteni (pedig én továbbra is Mo-n élek). Nekem az a teóriám, hogy ez igaziból hobbi, mert garasbaszásnak totál értelmetlen az ilyen tevékenységek 99%-a. Csak sokan nem azt mondják, hogy imádok napi 2-3 órát elpepecselni a motorommal, hanem azt mondják, hogy mennyit megspórolok ezzel.
    Legutóbb egy ilyen kolléga beszélt rá, hogy minek fizetek olajcseréért, majd ő megcsinálja.
    Életem egyik legszarabb döntése volt, hogy belementem. Kezdve onnan, hogy olajat kellett választani, rendelni, kiszállítást intézni, kollégához a 4 litert eljuttatni.
    Aztán kollégával leegyeztetni, hogy mégis mikor ér rá, mégsem ér rá, mégis ráér, késik.
    Végül már csak a tűző napon a nyár kellős közepén egy órán át a motor körül utcai ruhában térdelni.
    És a végén megspóroltam 5, de nagyon maximum 10 ezret?
    Kolléga imád motorokkal pepecselni, olyan boldog volt, hogy megspórolt nekem ennyi pénzt, én meg a végén ott tartottam, hogy inkább a többszörösét is kifizetem, csak kényelmesen odamotorozzak a szervízbe, leadjam a kulcsot, megigyak egy kávét egy fotelben, átpörgessem a reggeli híreket, majd fizetek, kezembe adják a kulcsot, és tovább gurulok.

    Én kérek elnézést!

Új hozzászólás Aktív témák