Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tutis

    őstag

    válasz stifi #13004 üzenetére

    Ez nem meddő vita, csak Te állítasz valamit ami sajnos nem helyes, és ragaszkodsz ehhez a helytelen állításodhoz, én segíteni próbálok hogy jól informált legyél és ne akkor ess pofára amikor írják a csekket. Semmi személyeskedés nincs ebben. Az meg hogy kidumálsz valamit akkor írjuk bele kresszbe is? Tehát lesz egy külön paragrafus erre hogy vagy fizetsz, vagy dumálsz? :)

    De ne nekem higyj, a kedvedért megkérdeztem egy motoros rendőrt is, Ő csak jobban tudja mint mi, íme a válasza:

    "A vezetői engedélyt és a forgalmi engedélyt is magadnál kell tartanod, előírja a kresz, a 326/2011-es szerint pedig át kell tudnod adni a téged ellenőrzőnek.

    Sima szabs. 5.000-50.000-ig büntethető.

    Ha valódi adatot diktálsz be akkor nincs egyéb probléma, ha kamusat akkor az egy személyazonosság igazolásával kapcsolatos újabb szabálysértés + elő is állíthatnak."

    Szóval remélem az Ő "szava" már csak elég lesz neked hogy elhidd ami már jópár hsz óta próbálok neked elmagyarázni, a papírok, mindig legyenek nálad, vagy különben jön a csekk. De ha te inkább stand up-olni akarsz az igazoltatáskor, akkor hajrá, de azért ezt ne terjeszd mint természetes dolgot...

    http://www.youtube.com/tutisgsxr

Új hozzászólás Aktív témák