Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz #31733248 #123407 üzenetére

    En most a 13-bol indultam ki, ahol most is vagyunk. Itt 700-tol indul es valahol 1.5 a vege az ujnak, de realisan a mi ligank 800-1.1 kozott van valahol.
    Van ugyan egy telkunk Patyon, de nem akarodzik megsem annyira kimenni. Mondjuk ha minden kotel szakad ott epitkezunk, mert nekem realisan a korona utan is max heti 1x kell bejarnom, lehet annyit sem, akkor meg edes mindegy, hogy 1 ora vagy 20 perc a menetido.
    Az asszonynak meg neccesebb a dolog, jovore csinalja meg a jogositvanyt es mindenkeppen autozni fog, szoval jo lenne ha nem kellene orakat a dugoban ulnie. Plusz neki valoszinuleg kesobb minden nap be kell jarnia velem ellentetben.

    Amiket talaltam ertelmes budapesti telkek, azok mind heroin aron voltak. Nagyjabol annyi a kitetel, hogy 650nm+ es ne egy 4 savos mellett legyen, plusz ne legyen sokkal fosabb az elhelyezkedese kozlekedes szempontjabol mintha az agglomeraciot valasztanank. :DDD

    Igazan en valami Kistarcsa es kornyeket vagy Budakalaszt preferalnam, de ott is drogarban megy a moka, vagy csak nincs szerencsenk.

    Szerintem most lesz idom az unnepek alatt es csinalok valami webscraper scriptet ami gyujti folyamatosan az online feluleteken a telkeket, aztan ertesit ha van valami kivalo. Csak pontositanom kell a kriteriumokat. ;]

Új hozzászólás Aktív témák