Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz V.Stryker #103755 üzenetére

    +Horvi a fülre szerelek még hagyján, de bakker egy hajtókar csapágy miatt miért lenne eldobós egy viszonylag fiatal CBR ? Mi ebben a nagy cucc ezt még egy márkaszerviz is bevállalná szerintem. :DDD

    Egyre inkább azt érzem, hogy az öreg a népe full hülyének nézi, eladja magát és "karbi szinkron" csodaszert alkalmaz (Mintha persu kifejtette volna, hogy tul.képpen ez 1/4-ed gázig játszik bármiféle szerepet.)
    Ettől jobban már csak a szelephézag állítását szeretem, ő nem a gyárira teszi, mert !!ő!! tudja, tapasztalatból egy légolajosnak egy vizes Yamahanak mennyi az ideális. Kis sárga mérnők meg hülye volt ugye?... :W
    Utána meg jönnek a war story kategóriás történetek a régi szép idők hatalmas csapatásairól a Suzuval.... és a kommenteket olvasva ezt mennyien be...pjak. :W

    És mond akkora hülyeségeket néha az öreg, hogy nekem is fáj... :U

    Egyszer voltam nála soha többet... kínai robogó, tiszta kínai robogó ezt hallgattam 10 percig miközben nézegette a 13 éves, kirepedezett karbi csonkomat, majd feltette ferdén.... itthon azzal kezdtük amikor észrevettük, hogy kaptuk is le a karbisort és tettük a helyére újra... :(((

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák