Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz canniball #41402 üzenetére

    Nem, másét, de gondoltam ha végeztek vele mennek portyázni. Az meg nem kell. Sőt láttam már olyan kisbuszt is ami nézte egy motor kipufját. Valami szondát dugtak bele. Az mi lehetett? Hang vagy kibocsájtás?
    A helyi motoros rendőr párost úgymond ismerem, szoktak köszönni, de ezek akik a kipuft nézték újak voltak.

    Vannak törzshelyek ahova beállnak. Kisebb listám van fejben. Sőt újabban a korzón mérnek. Talán tudod a big fekvőrendőr után bal kanyarban folytatódik az út (kifelé a korzóról Leányfalu felé). Na itt aki meghúzatja az bebukta, mert rendszeresen ott állnak a távolban 3 lábúval. Mindig az szokott páros, van közte csaj is.
    Szoktak állni a lenti spárnal pismány felé, akkor Határcsárdánál is, de még előtte ha endréről jössz van egy kisebb parkoló egy zebra után, ott is álltak már, de a Pap-Sziget mellett a buszmegben is szoktak. Csak, hogy párat említsek. Az meg alap, hogy jönnek mennek, hajnali 3-4 kor is, mert láttam, igaz zumm, nem érdekelte őket.

    pakriksz! Én is így vettem. Meg támogatom, nekem is így lesz. Addig helyben járatás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák