Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz HussarF #2193 üzenetére

    Leirtam hogy nem igy van, frame datat kene nezni neha. Leirtam hogy kik a legkonnyebben jatszhatoak, es erdekes modon a statisztika engem igazol.

    Erre kapok egy olyan valaszt, hogy de nem es mert csak. Es mert online azok a legegyszerubbek.

    Online megvaltozik a jatek es a frame data? Nem, egy karakter sem lesz gyorsabb. Sot az ellenfel ugyanazzal kuzd amivel te, laggal. Ezert baromsag az egesz.

    Megint ki lett talalva valami, hianyos ismeretekkel lasd meg, joker nem jo. Neutral isten a botjaval es egyket felelmetesen gyors mozdulattal nagyon konnyu lereagalni vele dolgokat (f14 pl eleg rohadek mozdulat).

    Kabal gyors, de nem a leggyorsabb. Neki a legnagyobb elonye abban rejlik hogy a komboi nagy tobbsege safe on blokk ezert lehet vele nyomast gyakorolni, ill elsorangu zoner Mean Streak variban. De valahogy megse kell az embereknek, lattam egyket tornan de ott is ugy visszakuldtek sarokba, hovy rossz volt nezni. Mindenben jo, de semmiben se jo igazan.

    Jacquiet egy jo zoner vagy akar egy jo Scorpion (amibol eleg sok van online) megesz reggelire, ha rossz kezekben van.
    Az upgraded varihoz olyan gyors kez kell hogy videok vannak rola, hogy fogd a kontrollert az f22-hoz.

    Ezert marhasag az egesz. Legegyszerubben jatszhato karakterek online:) Aztan leggyorsabb karakterek online :)

    Indoklas nem volt, csak nemi zagyvasag a marketingrol. Neha jatszani is kene nem csak lozungokat terjeszteni :)

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Új hozzászólás Aktív témák