Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz 7ER #632 üzenetére

    Azóta szopakodom. Leszedtem az utolsó szoftvert innen , most ott tartok, hogy elvileg minden feltelepült. Mindenre azt írja az eszközkezelőben, hogy oké, de ez a rohadás gyári szoftver, nevezett "Vodafone Mobile Broadband" baxik elindulni. Kijön az ablak, homokóra, majd eltűnik és még valami szaros hibaüzenet sincs, amiből el lehetne indulni, csak bezárul. Az SMS-ezős szoftver az bezzeg elindul.
    K3772-Z egyébként a típusa ennek a szarnak. Ha valakinek megy win7 alatt a vodás mobilnet írja már meg a típusát a modemnek plíz és kicseréltetem a modemet a csába olyanra, ezt a K3772-Z-t meg leadom.

    Egyébként abban igazad van, hogy a viszonteladás kötelezettség is és nem csak jogosultság. Az van, hogy megveszik a vodától x időpontban a modemeket, nemtörődöm bebaccák a raktárba és eladják neked x+n nap múlva és ha bármi van széttárják a kezüket azzal, hogy ők csak viszonteladók, pedig akkor nekik kéne fizetni egy informatikust aki frissíti ezeket a szarokat, hogy ne az ügyfélnek kelljen vele szopakodni, vagy cseréltetni újabbra, amikor elavulnak, de gyanítom nem is biztos hogy lehet frissíteni, mert a support-on sincs más szoftver hozzá, csak ez a 10.2-es, a 10.3-as a Z végűhöz nem jó. Valszeg cserélniük kéne a modemet újabbra díjmentesen és ezt akarják elkerülni. Behisztizek asszem, aztán kiderül van e olyan ami megy normálisan a hetesen, de a dühítő az, hogy a support-on azt írják a PDF-ben erre a típusra, hogy megy hetes alatt és az enyém még csak nem is 64 bites hanem 32-es, szóval akkor mégiscsak nálunk csesznek frissíteni valamit, csak mit? Megcsinálnám magam, ha legalább kitennék valahová az útmutatót.

    UAC-ot kinyomtam, kompatibilis módban futtattam rendszergazdaként, de tényleg már mindent végigszopakodtam.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák