Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HanG_más

    csendes tag

    halló, üdvözlet minden szakértőnek!
    friss mk808 tulaj vagyok, minekutána láttam működés közben egy mx1-et, és végigiolvastam a fórumot, megrendeltem dx-en az mk808-at rc11-el.
    1) 12/30-án rendeltem, paypal-lal fizettem /paypal árfolyamon :W
    2) 01/18-án megérkezett, egyből működött, HDMI OK, RC11 OK, WiFi látszik, google jelszót átvette, 2A-os táp
    3) egyelőre nem sokat próbálgattam, mivel az első play-es beléptemre elakadtam a navigálással, nem tudtam semmit sem mozgatni a képernyőn, csak a play nyitó ajánlatát láttam, és ott mintha lehalt volna az RC11 - azóta nem engedett vissza az asszony a tv-hez
    4) kikapcs gombot az RC11-en olvastam róla, kerestem, elsőre nem láttam, de már meg lett.
    5) hozzászólásokban láttam, hogy elvileg van egy egér/billentyűzet átkapcsoló gomb, de nem találom. ahogy én használom, ha egérként akarom mozgatni, akkor az android figurát nyomom végig, ami kicsit körülményes, plána ha simító mozdulattal a képernyőt akarom eltolni - valaki tud segíteni?
    6) mivel ez az első androidos kütyüm, érdekelne, hogy hogyan tudom a futó alkalmazásokat bezárni?
    7) milyen szakirodalmat keressek az android kezeléséről?
    8) jpeg-ek nézegetésénél ugyan a filekezlőből meg tudtam nyitni egy képet, de a könyvtárban látható többi képre nem tudtam átlépni, diashow-t nem akart indítani => mivel nézegessem? hogyan tudok abból a könyvtárból a többi képre átlépni?

    üdvözlettel HanG_más

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák