Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    hát, jól porrá offoltátok a témát - és még csak az off topic funkciót sem használtátok... :(((
    BigG.(nnnnn); inkább ide írtál volna; link
    ahol nem voltam ott, azt az esetet nem szoktam minősíteni, de tapasztalatból mondom, hogy kettőn áll a vásár, mindenhez két ember kell - és akkor az igazi, amikor mind a két oldalról válogatott #&@+!%/() találkozik össze... a te verziódat már ismerjük, de biztos vagyok benne, hogy a rendőr másként írná le!
    csak néhány foszlányra;
    - színtévesztésre hivatkoznál? a lámpák felépítését ismered? :) akarsz menni vizsgálatra, aminek a kültségét esetleg majd hozzácsapják a büntihez? azt mire fogod majd, hogy nem a kijelölt gyalogosátkelőhelyen mentél át, hanem attól 7 - 8 méter távolságra? a végén még olyan látásproblémád lesz, hogy még vezetői engedélyed sem lehet, sőt bizonyos munkakörökben sem funkcionálhatsz majd... :P
    lehet, hogy szerinted - bizonyos esetekben mások, és néha még szerintem is - elsősorban nem ezzel kell(ene) foglalkozni a rendőrnek, de szabálysértés észlelése esetén is pont úgy intézkedési kötelezettség terheli, mint bűncselekmény esetén! az viszont téged minősít, hogy ezért utólag szivatni akarod, meg kellemetlen helyzetbe hozni! szabályt sértettél, intézkedett, és még te akarsz visszavágni? hidd el, nem ez a módja a dolgok elintézésének! :( ha te elvársz valakitől bizonyos viselkedést/hozzáállást, akkor azt más is joggal várná el tőled!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák