Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • perge666

    veterán

    válasz Rivaul #83346 üzenetére

    Ennél a mocinál valamit nagyon megmókolhattak mert a berúgótengelyen lévő fogaskerék félkör is úgy van felhegesztve a helyére. :U
    Lehet amikor eltört már akkor sem igazán találtak a típusra rákeresve alkatrészt hozzá és inkább megkókányolták,én meg a levét iszom meg az egésznek. :DDD Így jár az aki olcsón akar jót,közben úgyis rájön hogy olyan nincs. :))
    De 20K-ért szerintem nem panaszkodhatok mert egy működőképes cucc jelenleg is.

    Keresgéltem bontottan is de egyelőre nem találtam,megvárom ezt a megrendelést hátha tényleg pont jó lesz,bizakodó vagyok. :)
    Ha meg nem jó akkor keresgélek neten,addig összerakom és megildom az indítást akkuról ahogy jelenleg is,mint írtam nem elsődleges moci sőt nem is másodlagos.
    Azért örülnék ha télre össze tudnám rakni a berúgóját,és ha megbízható moci lesz akkor kap 2 téli “ bütykös “ gumit és azt nyúznám a hóba,hidegbe.

    Jaaaa,az olcsóságról meg annyit hogy bár olyan szempontokat kellene néznem a hunterhez,de sajnos ez “már” nem egy elterjedt moci és kompatibilitást kell nézni. :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák