Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stargazer

    senior tag

    válasz Topiccsendőr #3387 üzenetére

    nem hiszem mert vártam eleget és szinültig maradt.

    bakker. elmentem a boltba. rendeltem új hűtőfolyadék tartály kupakot (tutin bevált azóta nem köpködi ott kifelé a vizet), meg sárvédő toldást. valaki egyszer itt mondta nekem hogy hogyhogy felveri a vizet meg a sarat a hátamra, talán le van egykerekezve a sárvédő és azért? nos, gondoltam azért nem véletlenül árulnak valószínűleg ilyen toldást, biztos nem csak vizuális tuningelemként teszik fel, mert annyira dögös. hazamentem (sok eszem van hogy nem mindjárt ott a boltnál...) és látom hogy ez bizony nem passzol. el se tudtam képzelni hogyan kapcsolódhatna ez a toldás a sárvédőhöz. hát azért mert sehogy. visszamentem a boltba hogy elnézést de rossz toldást hoztak. nem rossz. kimentünk, a bácsi megszakértette hogy azért nem passzol mert LE VAN VÁGVA a sárvédőm. persze mi másért lenne levágva ha nem azért mert le1kerekezték. biztosan nem divatból. fasza. ráadásul nem is egyenesen lett levágva. jó nem feltünő de azért akkor is bakker. ha nem vittem volna el mindenkit a megvásárlás előtt akiben bíztam akkor megérteném. de most ott tartok hogy akkor az még hagyján hogy 10 rugóért kell vegyek egy gyári sárvédőt is mert szeretem ha a dolgaim rendben vannak és amihez immár hozzá fogom tudni bazseválni a toldást, de kitudja hogy még mi minden egyéb hazugság lengi körül ezt a szegény runnert. most már ez is gyanús, hogy mondta a bolt szerelője hogy 15.000 km-enként a blokkot fel kell ujitani valami dugót kell cserélni vagy mi nem is értettem persze mert nem értek hozzá. de itt sokan felvonták erre is a szemöldöküket, már gyanítom hogy emögött is valami gebasz van, és csak így óvatosan utaltak rá hogy addig fogja bírni amit összegányoltak. valami ötlet hogy mi lehet ez? most vettem egy kocsit, és szivem szerint nem adnám el a runnert mert nagyon megszerettem, de mégis el kellene adnom. hiába a pénz nagy úr. főleg ha kevés van belőle. de addig most nem fogom eladni amíg rendbe nem tetettem.

    Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

Új hozzászólás Aktív témák