Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz perge666 #31479 üzenetére

    Talán azért mert nagyobb testű,meg lehet hogy újabb is? - Az F15-től nagyobb testű az Aerox? Újabb az Aerox? Hmmm, szerintem majdhogynem ugyan akkora csak az Aeroxnál a nyakamba kell venni a lábam, míg pl. F12-F15-nél elfértem lazán. Hát, 1997-től az Aerox nagyjából változatlan formában kapható 2012-ig, azt hiszem a kis Malákat is ekörül gyártották, de a kolléga 01/02-es gépeket keresett.

    Ne mondd már nekem hogy más robogóval nem tudják ugyanezt megcsinálni? - Milyen robogóval?

    Az miért baj hogy néprobogó,legalább kap hozzá alkatrészt. - Nem baj, de F12-F15-höz is van alkatrész, akkor mi a probléma?

    Ha valaki úgy megcsinál egy totálkáros motort hogy nem mondja meg róla senki,hogy törött volt,akkor mi a gond belőle? - Akkor ajánlom egyszer próbálj ki egy olyat, esetleg nyugodt szívvel vedd is meg. Persze később fog kiderülni hogy esetleg a váz több helyen van javítva-hegesztve, és baleset esetén, netán egy nagyobb gödörnél úgy széttörik hogy öröm nézni. Továbbá toldott-foltot részek, hegesztett, újramázolt idomok nem az én ízlésemet tükrözik. Első hsz.-ben megnézheted a motor, pedig én is Aeroxot akartam, de lement e kedvem tőle miután megnéztem jó párat.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Telda

    addikt

    válasz perge666 #31479 üzenetére

    Igaz hogy nagytesű, de a lábtér kimondottan kicsi, így egy nagyobb termetű embernek kényelmetlen lehet.
    A totálkáros motor számomra azt jelenti, hogy a váz is sérült és ha azt nem cserélik, csak kókányolják, azt balesetveszélyes is lehet.
    Illetve erősen túl is vannak árazva. Mikor tavaly nyáron nézegettem a robogókat (tudom nem ez a legjobb időpont a vásárlásra) olyan Aeroxok voltak 200 fölött, hogy minden idom más és más volt rajta, lógott a bele, meg látszott rajta, hogy már vízszintbe is volt rakva.
    Malagutit, vagy esetleg egy SR-t 150ért más simán lehet venni jó állapotút. Annyi hogy SR-nél vigyázni kel a Ditech-kel, nem mintha rosszabb lenne mint a karbis, csak ha valami baj van vele, az sokba fájhat, már ha találsz valakit, aki meg tudja csinálni, míg egy Minarelli karbisat, odahaza is meg tudod bütykölni.
    Ez mind csak egy laikus saját véleménye.

    Edit: Gyorsabb voltál, nem kellett volna közben a fejem tömnöm :).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák