Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lauda

    félisten

    válasz Tothgera30 #20313 üzenetére

    Ertem, koszonom. Azt a szijat hol talalom? Nincs ezekhez valami bontott abra? Csak mert feleslegesen nem fizetek a szerelonek, masreszt nem is bizom bennuk. Illetve hogy pontos legyek, egy megbizhato szerelonek mosolyogva fizetnek, de olyat sajnos nem ismerek. :)

    runner 125 Koszonom, en is igy gondolom. Motoroztam most is egy jo masfel orat es rendben van minden, eros is, szepen gurul, fekek is jok. Meghallgatta egy szerelo es azt mondta valszeg a kuplung, de szet kene szedni, de biztos valami a hajtasnal szar. Levegoszurot neztem, azt kicserelem, meg szerintem a gyertyat is, hajtomuolajat, ezek nem tetelek. Hajtomuolajat es gyertyat milyet lenne erdemes? Aztan majd kell tarcsafekbetet is, de nem veszelyes, meg azt ki tudom magam is cserelni. Ules is rendezve lesz, amugy igen kenyelmes a motor, meg jo nagy batar, illik a magassagomhoz is, mondjuk azert szokni kell, mert nem az a kis testu jampi robogo. :D
    Olajat veszek akkor, elobb tankoltam tele jo kis 99-es evoval. ;] Egyik helyen neztem, ott valami motul 2t volt 2900-ert literje, allitolag nagyon jo. :F

    Koszi a tanacsokat, majd ugy is jovok meg. :)

    barack1997 hol veszed papan az olajat? :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák