Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Demo07

    aktív tag

    válasz MrAlex #40625 üzenetére

    Logot közben megnéztem és Fuildban alatt ment 326 órát (másik sd kártya) és most Mainsail alatt még 268 óránál járok, szóval azért lényegesen jobb a helyzet ~600 óra.

    Amúgy Siboor kit, amit még tavaly vettem, Alis 11.11.-i akciók közepette, és volt mellé egy brutál kupon(50% OFF) is, ezekkel együtt összevonva 60-65e volt maga a kitt, mindenestől, a teljes nyomtatott alkatrészekkel együtt. Annyiért ajándék volt.
    Persze másnapra már nem volt aktív a kupon...sajnos

    Nyilván olcsó kínai v6 hotendel, noname lináris csapágyakkal. Csapágyakat szétszedtem, átmostam, újra kentem, azóta is hibátlan, a hotend meg be sem lett építve, kapásból cseréltem egy Dragon HF-re +CHT nózi kombóra.
    Alaplap meg Fly gemini V2 volt a Kit-ben amire van integrálva egy raspberry clone.
    Egyedül most a fűtőbetét hőmérője szivat, ettől nagyobb gondom ne legyen vele.

    + Zen3D-ben volt akciós váz, ami már csak csicsázás volt, így az egész 105-ba van mostanra.
    Ami szerintem még mindig kevesebb mint csak az alkatrészek ára, a többiről nem beszélve... :DDD

    Saccco: Akkor megnyugodtam, ha ennyi idő után csak "ezt" kell cserélni akkor hibátlan cucc, még ha kicsit műteni is kell.

Új hozzászólás Aktív témák