Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskakas48

    újonc

    sziasztok,

    Én is videókártya vásárlást tervezek, de nem igazán vagyok tisztában a jelenlegi piaccal, úgyhogy egy kis segítséget kérnék. Íme, a helyzet -

    i5-ös 3,00ghz-es intel proci (1155-ös foglalat), 2x 4gb márkás ram, egy msi alaplap az eléggé alapdarab
    22 colos asus monitor/82 cm-es samsung tv, mikor melyiken játszom épp, 2 db 500 gigás vinyó, és a lényeg egy hd 6850 radeon videókártya.

    no, ezt szeretném fejleszteni, és ha jól sejtem, első körben egy jó kártya kéne bele, mert a proci talán még a komolyabb darabok teljesítményét se nagyon húzná le. (bár jövő hónapban ennek a cseréje sem kizárt) használt nem érdekel, márkában én elégedett vagyok a radeonommal, de nem zárkózom el az nvidia elől sem.
    2 gigásat én már nem szívesen vennék, mert lassan már jönnek az olyan játékok amik elvárják a 3-4 gigát szerintem)

    szoktam filmezni is 1080p-ben, játszom is, azt is max beállításokon szeretem. ja és a keret, igazából "bármennyi", de nem akarok ilyen iszonyat drága über csúcs kártyát venni, amiknek brutális sebességgel esik az ára/értéke, szóval nem kell az egy hete megjelent monster. ilyen 80 - 120 között képzeltem el. melyik kártya éri meg leginkább ebben az árkategóriában? egy ilyet néztem ki, jó választás ez pl? http://www.argep.hu/product_2296632.html

    köszönöm előre is a tippeket! :)

Új hozzászólás Aktív témák