Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zwiebi

    tag

    válasz wwenigma #55730 üzenetére

    Nem ocsaroltam, csak mivel ezt adta meg donto tenyezokent ezert felhivtam a figyelmet, hogy nem a rairt TBW ertek alapjan erdemes SSD-t valasztani.

    ,,...Mivel elég nagy adatforgalom lenne rajta, ezért 1TB-os Patriot Burst-ra gondoltam, A 850TBW elég barátian hanzik, elég sokáig kitartana magasabb írási terhelés mellett is...."

    Ez az egyik legolcsobb SSD, arkategoriajan belul a tobbi sem jobb, ezert nem is ajanlottam neki mast.

    A Toshiba TR200 es a Patriot Burst nagyjabol megegyezik. A Toshiba a NAND chipek eredeti gyartoja, mig a vezerlo mindkettoben Phison S11. Szerinted mit tud a Patriot, hogy naluk harom es felszer annyit bir a NAND, mint a gyarto sajat termekeben?

    Hol ocsaroltam a Patriotot, amikor direkt mindenhol tobbes szamot hasznaltam a gyartokra es leirtam, hogy a TBW az inkabb marketingadat es azt is, hogy nem kell felni tole, mert a legtobb meg ezzel egyutt is tobbet tud mint amit rairtak.

    En beszelek kinaiul, hogy ma mindenki keptelen ertelmezni amit irok...?

    u.i.: en az A400-at vennem ha a legolcsobb kellene, de nincs lenyeges kulonbseg.

Új hozzászólás Aktív témák