Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • milan07

    tag

    válasz tha_answer #90948 üzenetére

    Az inssider hasonló program, nem? Annyi a tapasztalatom, hogy nem ez a legtutibb. Amióta megvan az új router, folyamatosan váltogatja a csatornákat, és nem csak 1-6-11 között, hanem az összes között. És érdekes módon kb. mindig a legjobbat találja meg. Nem jártam jobban, amikor átállítottam. Fingom sincs milyen messziről lassul be, de nekem 10ms is különbség is fontos lenne.

    dkess, heló, én azért a tenda ac10-et még nem írnám le teljesen.
    Párszor belassult, de volt, hogy lecsatlakoztam a wifiről, aztán vissza, és tökéletes lett. A régi tplink meg volt, hogy egy fél napon keresztül az istennek sem akart jó lenni, és a normál letöltési sebesség tizedével ment!
    Azért vettem az ac10-et, mert jókat mondtak róla. Nemcsak itthon dícsérték a márkát, konkrétan az ac6-ról csinált videót egy srác, (amit egyébként néhány éve bőven 10 ezer fölött vett a srác) de külföldi oldalakon is ajánlották. Konkrétan az egyik videós az ac10-et ajánlotta az ac6 helyett.
    Most épp 6 ezer volt ingyenes szállítással, a tplink dupla annyi. Mennyire vagy benne biztos, hogy azzal nem lassulna be teljesen az internetem? Csak mert attól, hogy tplink van rá írva, attól még lehet akár rosszabb is, az ac10-ben meg azért elég erős hardver van. Érted, csakúgy nem akarok megvenni egy tplinket dupla annyiért, ami még lehet kevesebbet is tud.

Új hozzászólás Aktív témák