Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pete55555

    addikt

    válasz MaCS_70 #54054 üzenetére

    Köszi a kimerítő választ :R

    Nyilván helgyén próbálom kezelni a dolgot, nem home servert akarok üzemeltetni.

    Torrentből tán írtam is, egyszerre futna vagy 10 db max (10 különböző linux disztró természetesen)
    Ezeket akár korlátozni is lehet, nem szükséges 200/100 sebességgel mennie egyfolytában, valószínűleg a kellemes böngészés, és játék miatt amúgy is le fogom korlátozni 50/25 körülre - majd elválik.

    TV kiválasztásnál erre nyilván figyelni fogok, bízom benne, hogy a TV-s topikban tudnak mejd segíteni.

    Ha nem megy a torrent filmnézéskor, max addig letiltom, nem halunk bele, esténként megnézünk 1-2 sorozatot, vagy 1 filmet...

    FHD filmeket rendszeresen nézünk az N18-ról, 3 MB/s-nál még semmilyen akadást vagy egyéb problémát nem tapasztaltam, a komolyabb bitrátákról biztosan van másnak tapasztalata.

    Ennek örülök!

    A távoli fájlelérés érdekes kérdés.
    Na, mondjuk ezt írja is az ASUS a honlapon, hogy felhő, meg stb...kíváncsi vagyok rá mennyire működik, de ez nem létszükséglet, ha nem tudja, így jártam.

    Esetleg, ha feljebb megyek árban, van olyan ami jobban kezeli ezeket a plusz funkciókat? Gondolom processzor sebesség, és memória méret függőek leginkább.

    ...Szeretem leracsniztatni...

Új hozzászólás Aktív témák