Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fudi2002

    veterán

    Segítség Urak.
    Javasoljatok egy normális routert. Adott egy Asus N18U ami éppen döglődik.
    Ezt tervezem leváltani, nagy ház, 2 emelet. Router felső szinten. Mivel váltok 5ghz amit szeretnék, de ami nagyon fontos hogy a 2.4 része nagyon erős legyen. (5ghz kb 1-2 eszköz miatt, de a táv miatt a 2.4 kéne hogy gyors legyen)
    Ami még nagyon kell az a VPN szerver, illetve a dyndns (no-ip.com vagy más csak működjön)

    -Dlink 882-t néztem, bár itt a fórumban nem javasolták a márkát, bár DD-Wrt van hozzá ami számomra ismerős.
    -Asus AC66U B1, ez is jó, bár asusban kicsit megrendült a bizalmam, ráadásul sokan nem voltak elájulva a hatótávtól és sebességtől, de legalább van HGG hozzá, adóteljesítmény növeléssel amit N18U-n is használtam megelégedéssel.
    -Asus AC87 - ez szupi, de kicsit túlmegy a kereten, de ha nagyon nincs más akkor...
    -Asus AC68 - erről is jókat írnak, de 5-el rövidebb mint az előző, ahogy néztem ezekhez is van HGG, ja és Openvpn szerver amit ismerek.
    Tplinkeket is néztem, de ott nem láttam VPN szerveres változatot. Tipp, esetleg vmi más 5let?
    MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN esetleg, de ennek írják, hogy nem túl gyors a wifi, de legalább erős gyárilag állítható.

    [ Szerkesztve ]

    Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

Új hozzászólás Aktív témák