Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D®. GeNy@

    aktív tag

    válasz McSzaby #30335 üzenetére

    @Egon és McSzaby:

    Azért gondolkodtam a NAS-ban, mert egyszerűen egyrészt "megutáltam" egyetemista életem végére az albiban fetrengő kábelrengeteget (elrejtés, ajtófélfa alá behelyezés, szegőléc mellé ragasztgatás, stb...), másrészről sajnos a mostani helyzet megköveteli a kábelmentességet (asszony kidob a lakásból a kábelekkel a nyakamon :D ) -aszem' az utóbbi a mérvadóbb a döntésem mellett.

    A másik dolog az, h. ha már ennyi kütyü WiFi-vel van ellátva, így ténylegesen kiaknáz6nám az efféle lehetőségeket. :))

    Amúgy buherálni/építeni én is szeretek (a munkám is ilyen típusú), de annyira nincs időm a tesztelgetéssel, finom beállítgatással foglalkozni, h. jobbnak láttam egy plug&play eszköz beszerzését és élvezni végre valahára a baszkurálás nélküli "virtuális" életet.

    A NAS tekintetében sikerült is választani, de a router az még mindig kérdéses! (Annyira új még ez az ac szabvány, h. nem tudom, bölcs e beruházni vagy inkább várni még pár hónapot vele)
    Addig a kis TP-Link WR1043ND routerem hátha elboldogulna a NAS -szal és tán' kezelni is tudná hajtépés és fejtető-vakargatás nélkül?!

    [ Szerkesztve ]

    Mitsubishi Evo IX FQ-360 vs Subaru Impreza 06' WRX STi

Új hozzászólás Aktív témák