Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mpeti3

    csendes tag

    válasz MK VII #26488 üzenetére

    Sziasztok,

    Nos tehát az a helyzet, hogy úgy van feltéve, hogy a hosszabbik (121mm) oldala van a RAM slotok felett.
    Viszont azt néztem, hogy ezek annyira közel vannak a lapomon a CPU foglalathoz, hogy az egyik slotot teljesen eltakarja, tehát szerintem ott már beleér az a része is ahol csak ilyen 19-20 mm van. Itt egy ilyen ferde rész van alul ahogy az általad linkelt specifikációs oldalon is látni.

    Valamint a hűtő felfogatásához szükséges fém keret szintén rálóg a foglalatra, és emiatt olyan memória amin borda van nem valószínű hogy elfér, mivel a jelenlegi Vengeance-t sem tudtam betenni ettől. (Amikor még nem volt fent a hűtő, csak ez a keret, akkor rápróbáltam.)

    Ha ez nem lenne akkor lehet bepróbáltam volna a linkelt memóriákat, de így azért nem merném...
    A kérdés az hogy egyetlen modul sokkal rosszabb, mint dual-channel-ben, valamint hogy az a low profile Kingston nagyon gagyi? Vagy van-e esetleg még valami más ötleted?

    (#26486) jeni
    Ez az NF-A15 venti 140mm csak épp a lyukak 120-nál vannak ha jól értem. Tehát ha a hűtőmhöz kapott keret felfér, akkor nagy eséllyel a venti is el fog férni, ha jól gondolom... Ez elég tetszetős, gondolom sokkal jobb lenne, mint a gyári.
    Az elhelyezéssel pedig az a probléma, hogy én csak egyféleképpen tudom feltenni.
    Ilyen a lapom: Kép És ilyen a hűtő AMD-s kerete: A második a képen
    Lehet látni hogy a lapon lévő négy furat téglalap alakban helyezkedik el, tehát a keretet csak egyféleképpen lehet feltenni (mivel másképp nem ér el a furatokig), és a hűtőt így nem lehet 90 fokkal forgatni, tehát mindenképpen a 121mm-es oldal érne a slotok felé, csak legfeljebb a VGA sem férne be, ha megfordítanám... :)

    [ Szerkesztve ]

    Ide kell írni majd valami frappánsat...

Új hozzászólás Aktív témák