Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • péjé

    őstag

    válasz Real_Necro #46234 üzenetére

    Beugrott, ezt láttam tényleg...3660 óra, 2578 eco-ban...ez sztem ennek a gépnek nem okoz gondot de persze meg kell nézni. Belső állapot, van-e színkerék hang, táp cicereg-e, ilyesmik...ha tetszik egy nagytakarítás után sztem jópár évig simán mozizhatsz még vele. Izzó ha kimegy kb. 25eft Batyónál a minőségi pótlás.
    A Runco óraszámáról nem tudok de jellemzően ebben a kategóriában a dlp-k jól bírják. Persze van benne rizikó de ezt a képminőséget újonnan nagyon drágán lehet megvásárolni, nem beszélve arról hogy most talán nincs is 0,95-ös dmd-vel szerelt új gép. Ezeket a gépeket most gyakorlatilag bagóért vesztegetik el. Elfogadom ha vki idegenkedik 5-10 éves gépektől és első gépét keresve csodálkozik h mi itt megpróbáljuk rábeszélni ezekre viszont én kb. 10 éves projektorozás után azt tudom tanácsolni hogy érdemes kihasználni ezt a helyzetet és nyilván körültekintéssel meg kérdezősködés után keresni egy régebbi über vasat és bagóért felsőkategóriás képet élvezni otthon. Nem beszélve a Pali kisérletezgetésiről amik lehet egyszer oda érnek ki hogy ledes/lézeres 0,95-ös dlp-k vetítenek otthon...:-)

Új hozzászólás Aktív témák