Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marciart11

    aktív tag

    válasz szaszlaci #3222 üzenetére

    szia!

    Igen volt elötte egy 720p sony 3LCD proci, igaz még most is meg van :). Képminőségben jelentősen le marad a crt mögött, meg zaj szintben is. A fényereje 1200ANSI lumenes, abban jelentősen jobb mint a crt, de annyival nem mint amennyi-szer több van írva. A vásznam 1 Gain fényerejü sima matt, semmi extra most szeretném lecserélni mert eléggé koszos, meg más bajom is van vele. Az én szempontomból a crt lett a győztes, bár a Sony szerintem az 1DLP és rendszereket kontrasztban nem, de szinvilágában megelőzi szerintem.

    Összvetve fényerőben nincs akkora külömbség, bár a sony nappali környezetben dinamikusab képet produkál mint a crt, de sötében véget ér, ott a crt a győztess. Ami még talán a sony javára jobb a geomietriája van mint a crt nek, bár ez nem feltünő csak teszt a képeken, meg a crt nek technologiájából adódóan, gyengébb a fókusza. Illetve a crt nek teljesen homogén szin hőrmérsékletet lehet beállitani, míg a sony nak mindig lesz egy sárgássága. De ettől fügetlenül a sony-t is szeretem :).

Új hozzászólás Aktív témák