Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rickazoid

    addikt

    válasz korpicschess #6303 üzenetére

    Nekem egy olyan eszközre, ami szolgál vagy másfél évig, magyarul elég erős, hogy elbírja az egy/másfél év múlva megírt programokat, Android frissítéseket, emellett kellőképp megbízható. A QWERTY mindig lényeges, de a Liquid mégis csak olcsóbb, nem is kevéssel, és a processzora is erősebb, ezt az itteni tesztben is megerősítették, hogy gyorsabban működik. Persze jó kérdés, hogy mikor lesz 2.1-es frissítés, mert ebből egyelőre nem vállalnék be főzött ROM-ot, ahhoz sokkal jobban meg kell ismernem a rendszert, de ahogy néztem az 1.6-tal se lenne gondom, amíg kijön a 2.1-es frissítés.
    Egy ideig gyűjtöttem, hogy tudjak venni egy komolyabb gépet, így most nem merek kockáztatni. Majdnem vettem egy használt N900-at a Maemo miatt, szimpatikusabb volt, de inkább maradok az új eszköznél, de abból újra nincs pénzem és nem is szánnék rá annyit, szóval ez a kettő maradt. Elégedett lennék az Androiddal, ebben biztos vagyok, csak az a kérdés, melyik elég jó nekem, aki nem tud egyből újat venni, ha nem tetszik neki vagy épp másra számított.

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Új hozzászólás Aktív témák