Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Passape

    tag

    válasz Mymelody #5525 üzenetére

    Aham ugyanolyan csúcs shriff III-ast lehet kapni 16K ért hozzá bloodTooth-os kapcsolathoz, és nem kell mindenhova magaddal viiniu csak ha kell, megmarad a telón a töltés is, stb.
    A szoftvert erősen át fogom dolgozni az tuti, hálistennek sok a segítőkész PH!-fórumtárs amiért előre is hálás vagyok :R
    Egyébként 59K speedshopban elvileg köv kedden jön egy újabb szállítmány, az enyém is már csak azzal együtt jön majd meg. :U
    Érdekes egyébként megszokni, elmentem megnézni a kicsikét és picinek tűniik első ránézésre, pedig teljesen elég, és kellemes. Most nézek utána hogyan lehet 6.1-es windowst felrakni rá. Meg majd a 6.5 öt is viszi ha jól tudom. Nah ennyit az álmokról, megyek edzésre vár a rideg valóság :DDD

    Edzés előtt :D ---> :DDD Edzés után

    :R

    Titanfall 2 RULZ ... Ùjabb csalòt küldtünk börtönbe ... Legalàbb ne engem probàlj àtverni XD <3

  • chop

    őstag

    válasz Mymelody #5525 üzenetére

    Hat, igen, ez a problema. Elso blikkre nagyon rendben van ez a telo, de megis vannak olyanok, akik erosen szidjak (kulfoldi forumokon olvastam), emellett pedig a teszteken egyaltalan nem szerepel rosszul, sot, sokan dicserik is. Es ez elgondolkodtat. Elso PDA-m lenne, szeretnem kivaltani a telefonomat (6120C), ezert nem akarok felteglat. Szoval a kerdes az, hogy aki szidja, az var-e tul sokat tole (pl. teli memoriaval szelveszgyors menu), esetleg ujonc a PDA-khoz es a tudatlansaga miatt olyan a telo, amilyen, vagy pedig a dicseroknek van igaza. Az a baj, hogy nagyon valtozekonyak a velemenyek.

    Emellett az is kerdes, hogy csak az alap interfesz miatt szidjak, vagy ha fel van rakva ra egy normalis menu, akkor is nehez lenne kezelni (legtobben emiatt savazzak, de lattam Youtube-on olyan videokat, hogy egeszen durva feluleteket raktak a telora. Es telobuheratol azert nem felek). Szoval leginkabb a hardvertol felek.

    Nem tudom, de eros a gyanum, hogy a puding probaja az eves lesz...

Új hozzászólás Aktív témák