Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chop

    őstag

    válasz salieri. #5504 üzenetére

    55-60-at tudok raszanni, telefon kivalto kellene, jelenleg egy 6120c-m van, ehelyett kellene egy PDA, ami nem egy feltegla meretu. Fontos lenne, hogy a menuje relative gyors legyen, emellett csak alapdolgok kellenek, GPS nem fontos.

    Koszi.

    Mod: inkabb ujat szeretnek.

    [ Szerkesztve ]

  • Passape

    tag

    válasz salieri. #5504 üzenetére

    Szia én is most keresek. nálam elég bonyolult a költség része, de ha úgy nézzük használtan 50-55K a plafon KP-ban. Legjobb lenne új számlás cucc(20%os, nem 0%os számla) az mehet 110K-ig is.
    Telefonként használnám, mobil irodaként, nem feltétlenül PDA, akár SMART phone is lehet,mivel mérnök vagyok és sokat dolgozom külső helyeken, ahol azonnal kell egy-egy kis méretü adat, és a laptop, netbook már túl nagy méret, így most a telefonba ölnék egy kis magvat.
    Eredetileg egy érintőképernyő+qwertz bill volt az elképzelésem gps-sel, micro SD fogadással.
    USB port alapfeltétel, 3,5 jack erősen ajánlott lenne.
    WM amennyire tudom elég a word excel pdf outlook IE igényeimhez. symbian pedig meg tudja oldani.
    Amiket eddig néztem, de nem jött be:
    Prada, xpheria, sony erricson szóba se jöhet iphone nem köll.

    LG Ks 20 tetszett
    HTC touch HD tetszett
    HTC TyTN II P4550 (Kaiser) tetszett
    Samsung 8510i -t majdnem megvettem de csak 16 gigásat találtam :O
    most a HTC PRO2- érdekel. Azért ha gyors akkor a gatyámat is hajlandó vagyok kifizetni :DDD

    Ha van valami költséghatékony kellemes PDA-telefon ötleted, szívesen hallgatnálak :R

    [ Szerkesztve ]

    Titanfall 2 RULZ ... Ùjabb csalòt küldtünk börtönbe ... Legalàbb ne engem probàlj àtverni XD <3

Új hozzászólás Aktív témák