Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SADDLER

    csendes tag

    Üdv.
    Tanácsot szeretnék kérni.
    A nyomtató Typ: Canon PIXMA IP90V
    & a Multifunkcios Canon PIXMA MP800R kapcsolatban.
    Melyik mellet döntsek :F
    A szitu a köv.
    'Volt, egy - BJC-250 Canon nyomtatom, nagyon meg voltam vele elégedve 9 év után is tökéletesen működött, de tegnap szerencsétlen patron csere következtében a patronfeszítő műanyag pöcök letört, így a nyomtatás nem működik.

    A PIXMA IP90V-t a mérete miatt néztem ki megvételre, mivel ez csak 31 cm széles, így beférne a régi BJC-250 -s helyére, ami 36 cm széles.
    A PIXMA MP800R-t pedig azért néztem ki, mert van benne Scanner. Leszögezem, hogy van egy síkágyas LG Scannerem, ami a régi BJC-250-es nyomtatóm mellet helyezkedik el, ami kifogástalanul működik.
    Ezért is nehéz a döntési helyzetem, mert helyszűkében vagyok...
    Ugyanis, ha a Múlti PIXMA MP800R mellet döntök, amiben Scanner is van, akkor a régi jól működő LG Scannert is menesztenem kell, mert mint említettem helyszűkében vagyok.
    Szó, mi szó, az új PIXMA MP800R csak akkor fér el, ha a régi nyomtatót & a régi scannert menesztem.
    Csak hogy a PIXMA MP800R -nek 8 cm -el nagyobb a mélysége a szabad helyemhez képest, plusz az elején helyezkedik el a papírvezető tartó lap.
    Tehát, vagy veszem a PIXMA IP90V sima nyomtatót, ami befér a régi helyére vagy veszem a PIXMA MP800R-t múltit.
    Ha leszámítjuk a helyszűkét, akkor ki melyik mellet döntene, érvelne és miért?
    Segítségeteket előre is köszönöm...
    :F :( :R

    SaDdLeR

Új hozzászólás Aktív témák