Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • togvau

    senior tag

    válasz Earl_Muttley #16506 üzenetére

    Én kérdeztem rá, hogy van e számláló nélküli nyomtató. Ez volt a kezdő hozzászólásom. Szerinted miért kérdeztem?
    Amúgy igen van, a régiek, amiket használtpiacon néha ki lehet fogni.

    Igen, a magyar különösen megalkuvó birka népség, ez látszik a történelmünkön.
    Sőt vannak annyira birkák, akik még csápolnak is azoknak akik átlátszó módon átverik, lehúzzák őket :)

    Az olajos példád pont ugyanolyan erőltetett marhaság, mint a többi amivel mentegetni próbálod az átverést, lehúzást.

    Ki keresi az összeesküvést? Nem kell, mert ott van: a gyártó céljai szerint nem nullázható számláló, amivel működésképtelenné teszi a termékét, leggyakrabban hivatalos szervíz megoldást sem nyújtva.
    Ha csak meg akarnák óvni a vásárlót valamitől, akkor ott lenne a kézikönyvben, x idő után tisztítani kell a tinta tárolót, és hogy a kezelő programban vagy a nyomtatón miket kell nyomni ahhoz hogy resetelje a számlálót. De nincs.

    A tervezett elavulás pedig hozzátartozik a témakörhöz, remélhetőleg több embert eltántorít az ilyen tróger, gerinctelen, hulladékot gyártó cég termékeitől, és tudatosabb vásárlásra visz.

    [ Szerkesztve ]

    hitler, sztálin, micro usb

Új hozzászólás Aktív témák