Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Réka98

    újonc

    Sziasztok!
    Öcsémnek szeretnék venni karácsonyra egy laptopot, leginkább LoL-ozásra használná. Kérlek segítsetek ebben, előre is köszönöm szépen!

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Karácsonyig
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit) 150-200K
    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén) LoL, irodai programok
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? LoL. közepes-max felbontás, nem tudom milyen részletesség a jó sajnos :(
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? Mindegy
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? Nem sokat, nem használná.
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) Windows, de ha van jobb, amin nincs semmi, azt is megnézném.
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? HDD és minimális SSD, sajnos ezt nem tudom.
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…) HDMI
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) Használtat is megnéznék, ha van számla és garancia.

  • Réka98

    újonc

    Sziasztok!
    Sajnos nem kaptam választ így megpróbálom újra hátha. Nagyon tanácstalan vagyok és lassan itt a karácsony. Előre is köszönöm ha bárki bármilyen tanácsot tud adni.

    Sziasztok!
    Öcsémnek szeretnék venni karácsonyra egy laptopot, leginkább LoL-ozásra használná. Kérlek segítsetek ebben, előre is köszönöm szépen!

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Karácsonyig
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit) 150-200K
    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén) LoL, irodai programok
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? LoL. közepes-max felbontás, nem tudom milyen részletesség a jó sajnos
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? Mindegy
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? Nem sokat, nem használná.
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) Windows, de ha van jobb, amin nincs semmi, azt is megnézném.
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? HDD és minimális SSD, sajnos ezt nem tudom.
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…) HDMI
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) Használtat is megnéznék, ha van számla és garancia.

  • Réka98

    újonc

    Sziasztok!
    Segítsetek légyszi laptopot választani.
    Van már egy céges laptopom, amit szinte bármire tudok használni, kivéve Skypera és film letöltésre. Ezekre keresek valami olcsóbb kategóriás laptopot.
    Előre is köszönöm a segítséget! :)
    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    Mostanában.
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    kb 100.000Ft (nem tudom milyen árkategoriaban lehet ilyen gépet találni)
    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
    Mint korábban írtam csak Skypera valamint filmek letöltésre és nézésére használnám. Filmek nézésére a Tv-vel összekötve használnám.
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    Nem
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    Mind1
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    Csak otthon.
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    Windows
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége?
    Nem tudom.
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)
    HDMI, USB.
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    Inkább új, de ha tudtok meghallgatok használt ajánlatot is.

Új hozzászólás Aktív témák