Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PubliCat

    tag

    válasz repvez #144488 üzenetére

    Nézd, ha eddig nem.fogadtad el a több évés tapasztalatok által mondottakat, ( nem jó anyaghasználat, baromi hosszú és sokszor sérülést ooűzó garanciális javítás, és a gyenfe szoftveres support - bár fentebb írtad hogy kvázi te írtad a drivereket), akkor igazából amit te szeretnél, azt neked kell megteremtened. Elérhető áron gamer laptop ami bírja 5-6évig is probléma mentesen, az olyan mint az 50es évekbeli női harisnya: autókat lehetett vele vontatni mert annyira bírták a strapát. Most meg lófakk az egész,egyszer sem lehet őket felvenni. Változik a világ és a fogyasztói szokások is.

    Thenewdawn kolléga vett lenovot, neki bejött egyelőre. Egy csepp a tengerben.
    Ha nem.fogadod még a tanácsot amit adnak, akkor.menj be az első számtech boltba és vedd neg a randomgémergépnév alatt futó első konstrukciót. Vagy vegyél egy zippot és égésd el a pénzt, ugyanolyan hasznos mindkettő tevékenység.

    "Bátorkodjunk a következőket megfelelően használni: , . ; ? ! - "

  • Tikakukac

    titán

    válasz repvez #144488 üzenetére

    Töltöttem már régebben , de azóta se jött érdemi ajánlás rá.

    3 ember 3 külön helyen írta a 7577-et. Ha ez nem konkrét, akkor nem tudom mi az :P

    A "szeméttel és mutyival" továbbra sem tudom értelmezni mit értessz rajta.SEm a lenovo sem az ASUS gyártja az összetevöket ö csak egybe teszi öket.Tehát ha bedöglik a vinyó, az nem feltétlen a lenovo vagy asus hibája, sem a kijelző vagy a VGA és CPU hibák.

    Jól látod, nem feltétlen az ő hibájuk. Az ő hibájuk az, amikor ez piacra kerül. Egészen ami előtte megy, az nem az ő hibájuk, leadtak egy kiváló gépre a Quantának, Chicony-nak LG-nek rendelést és ezt kapták. Semmi gond, nem adunk ki gagyit. Ennyire egyszerű. Jellemzően sajnos nem ez történik, maga a gyártó akar 1 pennyt spórolni még egy baseplaten és ezért lesz olyan, amilyen a végeredmény. A beszállító azt adja, amit kérsz. Ha te 2 dolláros hűtést akarsz, azt kapsz. 1 év után széthullik az egész, de majd cseréled. Van akit nem is érdekli a dolog. El sem hiszed milyen igénytelenek az emberek :B

    Tehát ha a szemét erre vonatkozik akkor nem értem, mert egy prémium gépbe is ugyan ezen gyártók termékei kerülnek és azok között is lehet ami hibás.

    Van bizony. Csak nem mindegy, hogy 5 gépből 4-nek 1 év után már felnyithatatlan az alja, mert az összes csavarmenet kihullott belőlük vagy sem.

    A mutyit meg megint nem tudom mit jelent , ha azt , hogy a bolt hogyan szerzi be az engem hol érdekel amig azt kapom amiért fizettem?

    Nem azt kapod. Az, hogy nem tűnik fel elsőre, hogy átvernek a számlázásnál és, hogy nem helyi lokalizációs a gép, attól ez még instant bukó. Ismételten mondom: ha nem akarod megérteni a dolgot, hagyjuk. Látványosan menekülsz minden létező problémából.

    Lehet rosszul gondolkodom, de eddig bevállt mert mindig igy vásárolok.

    Rosszul gondolod, ami téged megmentett eddig az a szerencse. Fogadj sokat, azt mondom. Ilyen gondviselés mellett a lottót is raknám :K

    LAptopot meg hálózatról fogom használni, mert most a költözés miatt nem tudom az asztalit magammal vinni igy annak a kiválltására venném, hogy tartani tudjam a kapcsolatot, de a megszokott dolgaimmat is használni tudjam.

    ITX-re váltás a te megoldásod. Olcsóbb, tartósabb, bővíthető, hordozható, kicsi. Tökély.

    Játékok terén meg a linkelt lapos meg már erősebb lenne mint a mostani asztali gépem, ugyhogy még feljebb is huzhatnám a grafikát nem csökkenteni.(7850 2gb VGA, 965x4 CPU, 8gb ram)

    Annál elég sok dolog erősebb lenne :B

    Minden dolgomra nagyon vigyázok és addig használom amig müködik, nem szorom ki csak azért mert jött egy uj verzió valamiből vagy lejárt a gari róla.

    Nos, akkor ideje lépést tartani a világgal. Már egy ideje magasról tesz a gyártó az ilyen felfogásra. Ebből nincs bevétel. Vigyázhatsz rá, úgyis elektronikai baja lesz hamarabb. Kiszórni meg nem azért fogod, mert új van belőle vagy mert lejárt a gari. Hanem mert irreálisan elszállnak a programok hardver igényei és mert a garin túli javítások árai gazdasági totálkárt idéznek elő :K

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák