Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Babetta-X #12697 üzenetére

    Pedig rém egyszerű.

    A 630 belépő modell, pocsék anyagokból és ehhez mérten nem túl bőséges szoftveres körítéssel. Ebbe bele tudnak rakni erősebb hardvert is, mert magára a gépre nem költenek annyit. Plusz gari-1 év.

    A Probook pedig üzleti alsó modell, ami egészen más dimenzió. Ide elég sok szoftveres megoldás jár, jó anyagok és megbízhatóbb működés. Meg a plusz gari. Így pedig a nagy hardver már nem fér bele adott keretbe.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

  • BigBlackDog

    veterán

    válasz Babetta-X #12697 üzenetére

    Valóban így szemlélve érdekes, hiszen csak az alapján tudod összehasonlítani, amit leírnak. A ház anyagát, szilárdságát, felhasznált elektronikai és egyéb alkatrészek minőségét, kijelző minőségét és további hasonló dolgokat fizetsz meg pluszba. Persze a jobb is elromolhat, lehet rossz kapásból. De +1 év garancia sem elhanyagolható. Szerintem menj el és tapogasd meg személyesen is őket, ha van lehetőséged.
    Teljesen megérthető, hogy kérdezősködsz, hiszen nem kis kiadás és gondolom nem két hónapig akarod használni. Lassan az indoklásom minden pontját kifejtettem, így nem nagyon tudok már újat írni :) . Viszont néhány év alatt megtanultam, hogy ha valamit hosszú időre veszek, arra inkább kicsit többet szánok, hogy a kiszemelt eszköz is kibírja a hosszú időt. Ezért maradnék én a Te helyedben a probook mellett. Egyébként sokat lenne hurcolászva? Ha igen, akkor még inkább a probook felé hajlanék.

    Kicsit más példával élve: találsz olyan pl. dacia-t is, ami gyorsabb, erősebb, nyomatékosabb, sőt olcsóbb is, mint egy ugyanolyan kategóriájú opel, de mégsem biztos, hogy megéri a vétel. (Ebben nem vagyok otthon, remélem tényleg létezik ilyen :D)

    darvak: Köszi a segítséget, kezd tisztulni. Ha nincs sok változás, akkor a vétel előtt már nem kell sokat töprengeni remélhetőleg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák