Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pinting

    csendes tag

    Sziasztok,

    (1) Szeptembertől maximum karácsonyig. Minél hamarabb, annál jobb.
    (2) 330 ezer
    (3) Netezés, programozás, egyetemi munka, játék
    (4) GTX 860M teljesítményét kéne hoznia, vagy a minimum a GTX 950M
    (5) IPS és 1080p
    (6) Nem sokat (BP-Debrecen, havi 2-3 alkalommal) és jó lenne minél több idő
    (7) Megoldom magam, üresen venném, mert úgy olcsóbb általában
    (8) RAM 8 vagy 16 GB, HDD 1 TB legyen, SSD jó ha van
    (9) Semmi különös
    (10) Csak új, használható garanciával (szóval nem Digiprime, Radium... eMAG minimum, amúgy iPon)

    Szóval ezek lennének az igényeim. Alapvetően a G551JM-et akartam venni, de elfogyott mire bejutottam egyetemre. Aztán szemeztem a G551JW-vel, de a túlmelegedési problémák miatt visszamondtam a rendelésem. Most a GL552JX-el szemezek eMAG-on, mivel szimpatikus az SSD és a 16 GB RAM, míg a rosszabb GPU-val megtudok birkózni. Ám erősen tartok, hogy nem húzza ki ez sem 4 évig, vagy túlmelegedési bajai lesznek (lásd, description, ebben a szép videóban). Így nem tudom, hogy mitévő legyek: várjak új modellekre, esetlegesen az árak csökkenésére, vagy a jézuskára?

    A másik véglet, amit eltudok képzelni az egy Zenbook. Visszafogott teljesítmény, aminek a minimuma egy erősebb i5 vagy i7 U modell és valami mérsékelt GeForce, hogy az esős napokon esetleg lowon tudjak egy kicsit Diablo 3-zni. Persze ebben az esetben az akksitól bazi nagyok az elvárásaim és, ahogy néztem 300k megint kevés ezekért az igényekért. Így ezen ötletem is zsákutcába torkollott.

    Mit javasoltok? Lehetséges, hogy frissül a piac és kielégítik a laptop vágyaim - azaz várnom kéne?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák