Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz szabonagyur #80951 üzenetére

    Na azért nem kellene ilyen lekezelő lenni
    Pénz megvan rá , még akár több is lenne a dokinak(körzeti orvos), de felesleges neki mert csak böngészik, és programot se fog rá telepíteni én fogom neki rátenni amit kell és úgy fogja használni, Firefoxot nem is ismeri például

    De mivel nem ismeri csak a Asus márkát meg a Lenovot hogy adod be neki hogy FUJITSU-t vegyen, sehogy(erőltetni nem fogom mert ha véletlenül baja lesz akkor rosszul érezném magamat)
    Most hazament Romániába ott is megnézi és lehet hogy vesz is valamit(nekem ez lenne a legjobb mert saját döntése lenne nem az én ti ajánlásotok)

    Én nem azt vártam hogy rábólintson bármire re is bárki hanem az adott készletből a lehető legjobbat megnevezni, mint hozzáértő tanácsadók

    És azt is tudom hogy nap mint nap mindig ugyanazok kérdések tanács kérések jönnek, ha folyamatosan olvasnám az itt ajánlottakat akkor nem is kérdeztem volna de mivel 30-50percem volt hogy ajánljak valamit nem volt idő rendesen visszaolvasni

    De még mindig adott a kérdés hogy melyik a legkisebb rossz az adott paraméterek alapján, ebben a hozzászólásban leírottak alapján (11 hozzászólással feljebb) (#80947) bul07 plusz annyi hogy 2év garancia

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák