Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nesd

    csendes tag

    Üdv!
    Egyetemista leszek szeptembertől (infó kar) és kellene egy könnyű laptop, amit hurcolgatnék magammal. :D

    Főbb szempontok:
    - Keret: 170k-230k
    - Esedékes: 1 hónapon belül
    - Jó anyagminőség fontos és a csuklótámasz része lehetőleg fémes anyagból legyen, ne melegedjen annyira
    - Legyen vékony, max 2,5cm és max 2,3kg súlyú
    - Billentyűzet szigetes kialakítású, és jó minőségű legyen
    - CPU: i5
    - GPU: Nvidia GT740M vagy GT650M
    - Memória: min 4GB, max 8GB (1600Mhz)
    - 13"-15,6"-os 1366x768 felbontású MATT kijelző
    - Hosszú akkumulátor idő: böngészéshez, programozáshoz, film nézéshez (játszani és egyéb energiaigényesebb dolgokat (pl. videóvágás) hálózati feszültségről fogok vele csinálni)
    - oprendszer, használt gép, és SSD nem kell (majd utólag veszek bele)

    A legjobb választásnak ezt tartottam sokáig: Z500 De sajnos a kis "hibája" miatt egy kicsit eltántorodtam tőle: link

    Most ezzel szemezek, de nem tudok róla semmit, egy teszt sincs róla sehol: link

    A ComputerImperiumtól kaptam egy levelet, hogy a Z500 kifutó széria, és 1-2 héten belül jön új szállítmányuk, amelyek közül hasonló árszegmensben is kaphatóak lesznek gépek. Lehet hogy azt még akkor kivárom.

    Ha esetleg valaki tud jobbat, szebbet, esetleg tud olyan gépről, ami még nem jelent meg, de 1 hónapon belül meg fog, és az én igényeimnek megfelel, akkor az ilyen információkat szívesen fogadom. :K :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák