Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RoSSo3

    senior tag

    válasz Tikakukac #157072 üzenetére

    Ha neked tetszik vedd meg. Hidd el, régen mindegy már az egésznek :B

    Nem értek egyet- nem véletlen vagyok itt :) 3 éve is a topiklakók javaslata alapján vettem meg az akkori best buy Fujitsu A555G-t, ami azért egészen máig nem egy rossz gép. (Egyébként utánanéztem, komplett műanyag :D)

    Amúgy a "porlad el" stb... nem pont erre jó a 2 év gyári garancia? Mi van, ha egy használt gép megy tönkre 7.hó első napján? 2 év mégiscsak több, mint 6 hó. Még ha macerás is, hogy futár hozza-viszi, adatmentés stb., de legalább van rá opció.

    Visszatérve az opciókra
    Lenovo Ideapad L340 - ezek szerint a minőség miatt nem ajánlott
    Elfogadom, bízom a tapasztalataitokban, ezért is jöttem ide :)

    További opciók:
    Néztem használtan egy HP ZBook 17 G2-t. Kb 250e fél év gari.
    (Nekem a HP-val kapcsolatban van egyébként ellenérzésem, eddig amim volt fényképezőgép, nyomtató, mind műszaki hibás lett rövid időn belül.)
    Illetve mondjuk 320e-ért van használtan ASUS Asus ROG Strix Scar GL703VM, szintén 6 hó gari.

    Jelenleg ezeket látom kereten belüli opciónak. 350 fölé az említett meglátásom (3 év múlva így is-úgy is elvult lesz) nem mennék, illetve keretem sincs rá.

    Szívesen fogadok bármi egyéb opciót - ami fontos, hogy külsőleg is legyen viszonyalg elegáns, csajosabb, ne brutál gamer megjelnésű.

Új hozzászólás Aktív témák