Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Tikakukac #147806 üzenetére

    Azon gondolkoztam, hogy üzleti laptop helyett konzumer laptopot veszek és ezért van a Predator lehetőségként a T480 mellett. Ha a Predator kibírná a garanciaidő végéig, akkor kb. fele annyiba kerülne, mint a T480. Most ideiglenesen Acer Aspire 5 A515-51G-33Q0 laptopot használok, mert a Fujitsu Stylistic Q572 processzora HBO GO nézésnél és más dolgoknál sokszor 100%-on dolgozott. Viszont kb. 1 hónapja vettem ideiglenes laptopot, amiben kicseréltettem az 500 GB HDD-t 240 GB SSD-re és a 4 GB memória mellé tetettem 4 GB memóriát. Az ideiglenes laptop processzora sokszor 10% leterheltség alatt van, ezért az U-s processzorok is megfelelnek, amik a T480 laptopban vannak, de a Predatoroknál, ha nincs gond a garanciaidőn belül, akkor felesleges lenne üzleti laptopot vennem. A T480 kijelzője érintőképernyős lenne, de a Predator 17,3" kijelzője miatt nem lenne fontos az érintőkijelző. Az ideiglenes laptop új volt, amikor megvettem. A Fujitsu Stylistic Q572 táblagépet kb. 5 éven keresztül használtam, mivel üzleti táblagép volt, ezért terveztem üzleti laptopot venni, de közben vettem konzumer laptopot ideiglenesen és ezért lehetőségként elgondolkoztam konzumer laptop vásárlásán. Nekem elég, ha kibírja egy laptop a mindennapos használatot. Amikor felkelek, akkor bekapcsolom a laptopot és amikor lefekszem aludni, akkor pedig lekapcsolom laptopot.

    Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

Új hozzászólás Aktív témák