Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Eraserhead

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szeretném kikérni a véleményeteket.

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? 1-2 hét
    (2) A gépre szánt összeg forintban? 150.000 Ft bruttó
    (3) Felhasználás? Netezés, levelezés.
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? csak a méret és a febontás érdekel, legalább 15" és kizárólag fullhd
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? nem jellemző hogy hurcálnám
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) nem számít
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?optika nem kell, van használaton kívüli ssd-m fiókban
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) új, garanciával számlával.

    Nem használnám komoly dolgokra, de általában szeretem ha jól megy egy gép és bír követni :)
    Volt 2007 körül dell inspironom, nem volt vele minőségi kifogásom, jelenleg Samsung NP535U3C van, de nem vagyok (sohase voltam) megelégedve a teljesítményével. Minőségileg egyébként nekem megfelelt.

    Kinéztem Lenovo B51-80-at, mi róla a vélemény?

    Válaszokat előre is köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák