Hirdetés

Hirdetés

  • A Lian Li Strimer kábel mókolása.

    lo Értelmetlenül állok az egész előtt, hogy a Lian Li minden cuccából ad ki fekete/fehér verziót csak pont a Strimer...

  • Decadent - Az őrület határán

    gp A jövőre érkező játékban egy veteránt irányíthatunk, aki a fiát szeretné megmenteni a rémségektől.

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz spyduck #10046 üzenetére

    ..jah, és mi lesz akkor, ha ténylegesen ki kell fizetni a garis hiba miatt bekövetkezett szállítási költséget? - Mint az ismerősöm 5010-ének esetében.
    Ugyanis most kaptam egy mailt a Humasoft-tól, miszerint volt ilyen Dell garancia. Bővebben;

    "Az a szolgáltatás, amit Ön kapott, a Dell legalacsonyabb garanciális szintjének felel meg, amikor a gyártó csak a javításhoz szükséges alkatrészt biztosítja térítésmentesen (parts only warranty), tehát minden egyéb ((I)munkadíj, szállítás, stb.(/I)) a végfelhasználó költsége, még garanciális esetben is. Amennyiben ez a garancia él a gyártónál, akkor az Ön által kapott szolgáltatás, ennek megfelelt. A típus ismeretében azonban, elképzelhetőnek tartom, hogy magasabb garanciális szint tartozik a géphez."

    Itt még SN-t nem küldtem, mert én sem tudom, ma küldi át a hölgy.
    De, ha ez tényleg így lesz/van, én mindenkit le fogok beszélni róla, mert ez így qrvára nem korrekt.
    Elfossa magát az amúgy is tré Inspiron, és még fizesd ki a futárköltséget, meg a javítás költségét.

    Hát LOL.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák