Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tresh

    addikt

    válasz umek7 #25574 üzenetére

    Az K53TA-SX029D szerintem vállalható masina és ha nincsenek hatalmas elvárásaid játék terén csak az hogy szépen elfusson rajta egy játék akkor nagyon jó választás jelenleg én is ezt a gépet néztem ki magamnak:)

    polip: nem vita kép de a szakmai részével néha semmivel se mondasz "az end usereknek" többet mint aki be írja hogy ez a gépem van és szépen viszi pl a cod6-ot. Hiába pl te a szakmád révén tudnál konkrét paramétereket érveket fűzni az adott technológiához nem sokat fog érteni belőle:) :R

    ha én a forumpostok alapján választottam volna autót, még mindig bolyonganék valahol...

    Azért 200K notihoz csak nem viszek magammal Informatikust a megvételhez. Inkább információkat gyűjtők pl fórum teszt alapján és megveszem. Az eladók kp olyanok mint az autókereskedők minden szart rád beszélnek. Tisztelet a kivételnek.

    [ Szerkesztve ]

  • polip

    addikt

    válasz umek7 #25574 üzenetére

    a legjobb, hogy fórum olvasás helyett bemész egy szaküzletbe és meghallgatod az eladót

    ha én a forumpostok alapján választottam volna autót, még mindig bolyonganék valahol...

    meg kell érteni, a fórumok a lelkes amatőrök gyűjtőhelye, ritka a valóban hozzáértő (tisztelet a kivételnek, mert itt is vannak jópáran)

    de tényleg itt max olyan tapasztalatokat írnak le, mintha egy kocsiról annyit tudnál írni, hogy zörög a csomagtartó fedél

    meg kell kérdezni egy tényleg hozzáértőt és ennyi

    ThinkPad X300 || Samsung Galaxy Nexus - JellyBean

Aktív témák