Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • NathanCullen

    senior tag

    válasz tresh #25425 üzenetére

    Szerintem ez nézőpont kérdése és pénztárca. Amúgy jogos amit mondasz de azt is vedd figyelembe hogy nem mindenki cserél 2 év után újra és ha plusz teljesítmény kell cpu terén akkor inkább azt kelljen cserélni mint mást

    Ezért írtam, hogy mindegy, ha már a laptop vásárláskor veszed meg az erősebb processzort és használod vele sok évig. Minthogy megveszed gyenge processzorral, használod 2 évig azzal, majd 2 év után megveszed bele az erősebb procit, amit megvehettél volna a laptop vásárlásakor is. Így is úgy is ugyanannyiba kerül a végén, csak 2 évig gyengébb procival használod. :)

    aki élvezhetően akar játszani annak oly mind1 hogy i7 es vagy egy AMD 1,9Ghz dualos proci csücsül a notiba csak fusson szépen. jó nem hardcore gamerekre gondoltam akik olyan notival mászkálnak hogy 3szor megveszem belőle az autóm

    No igen, ezt kéne megértenie a sok Pistikének, akik azt szajkózzák, hogy a laptop nem játékra való, nem lehet vele fullHD-ban játszani. Aki játszani akar rajta, az nem azért teszi, mert mekkora látvány meg 200FPS, hanem mert néha jó elütni az időt. :)

    Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

Aktív témák