Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Pagi79

    tag

    válasz SocketA #44757 üzenetére

    Először is köszönöm a válaszodat! Én is gondolkodtam már ebbe az irányba amit írtál. Meg rengeteg fórumot átolvastam az elmúlt hetekben, és sok helyen olvastam arról, hogy az ACER meg az MSI nem igazán megbízható márkák. De érdekes módon szinte csak a magyar fórumokon van ez így, német és angol nyelvűeken nem. Ez is vitt el abba az irányba, hogy lehet nálunk túloznak kicsit az emberek.

    Olyan gépet szeretnék - és ezért is nézegetek inkább a "gamer" kategóriában gépeket - ami esetleg 3-4 év múlva is elviszi legalább közepesen a játékokat. Nem vagyok hardcore gamer, időm nem is engedi, de ha már leülök játszani akkor az nézzen is ki úgy. Az asztali gépemet cserélném le erre, ami már benne van a korban (AMD Athlon 2600+ proci, 768Mb RAM, 128Mb VGA). Szóval nem csak játékról szólna az egész, de elég nyomós szempont. (néha szoktunk lanozni is haverokkal, ezért kellene a hordozhatóság, és ezért nem az erősebb asztali + gyengébb notebook felé gondolkodom).

    Persze mindemellett töröm folyamatosan a fejem, mert nem szeretném hülyeségre költeni a pénzem. És nem tudom mikor tudok majd megint ennyit gépre szánni.

    Sok külföldi tesztet olvastam. Az MSI-knek is, meg az ACER-eknek is írják, hogy a zsanérok lehetnének stabilabbak.(Itt az MSI-t még jobbnak ítélték meg mint az ACER-t) De még az ASUS-nál is írták hogy lehetne jobb. (Ezeknél elsősorban a www.notebookcheck.com tesztjeire hivatkoznék.) Persze semmi sem tökéletes, és ami elromolhat el is romlik. De azért jó lenne ha kb. 4 évig nem kellene újat vennem...

    Bocsi hogy kicsit hosszú lett... :P

Aktív témák